Poliţişti din Argeş, CONDAMNAŢI la închisoare! DECIZIE DEFINITIVĂ

Pesediştii argeşeni, DATORI! Valeca AMENINŢĂ!

O nouă AMÂNARE în 'Dosarul Consultanţa'

ACUM! Percheziţii în ARGEŞ! 50 de persoane, la audieri!

Vizualizezi:acasa -> dezvaluiri -> Fiica unui primar din Argeș a câștigat Turneul ITF Vrancea Trophy

Fiica unui primar din Argeș a câștigat Turneul ITF Vrancea Trophy

Google
Fiica unui primar din Argeș a câștigat Turneul ITF Vrancea Trophy Sportiva Nicoleta Dascălu, fiica primarului de la Mărăcineni, legitimată la CS Dacia Mioveni 2012 a câștigat sâmbătă cea de-a XII Ediția a Turneului de Tenis ITF "Vrancea Trophy". Meciul a durat 1 ora și 11 minute și a fost la discreția sportivei de la CS Dacia Mioveni, care a învins-o în finală, cu socrul de 6-2, 6-2, pe Alexandra Perper din Moldova, favorita numărul cinci a competiției. Câștigarea acestui turneu îi aduce sportivei Nicoleta Dascălu, numărul 332 mondial, 25 de puncte WTA în clasament și un premiu binemeritat. Vrancea Trophy – Trofeul Consiliului Județean Vrancea si al Municipiului Focșani este o competiție sportivă internatională, care se desfășoară sub coordonarea Federației Internaționale de Tenis împreună cu Federația Română de Tenis.

Etichete: nu exista etichete pentru articolul Fiica unui primar din Argeș a câștigat Turneul ITF Vrancea Trophy