Felicitare Primăria Bălilești!
Autor: Costin Popescu
Publicat la: 23/04/2026
Cu prilejul sărbătorii Sfântului Gheorghe, transmit tuturor cetățenilor care poartă acest nume urări sincere de sănătate, bucurii și împliniri! Sfântul Gheorghe, simbol al curajului, credinței și speranței, să ne inspire pe toți să fim mai uniți, mai încrezători și mai implicați în comunitatea noastră.
Vă doresc tuturor să aveți parte de liniște în suflet, prosperitate și momente frumoase alături de cei dragi
La mulți ani tuturor sărbătoriților!
Victor Cătălin Turturică, primarul comunei Bălilești








