Senatorul Ovidiu Puiu: "La mulți ani, de Ziua Copiilor!"
Cu prilejul Zilei Internaționale a Copiilor, senatorul PSD de Argeș, Ovidiu Puiu a transmis un mesaj emoționant.
"Astăzi, de 1 Iunie, le doresc tuturor copiilor României să le fie viața întreagă o bucurie!
Să crească frumoși și sănătoși, să învețe, să se joace, să fie îndrăzneți și să-și urmeze visurile!
Iar părinților le doresc să găsească echilibrul perfect între reguli și indulgență, între susținere și autonomie.
Să creștem copii care au încredere în ei înșiși - asta e ceea ce îmi doresc și ceea ce cred că va face România mai bună!
La mulți ani, de Ziua Copiilor!
Să ne bucurăm de copii, minunile acestei lumi!", transmite senatorul Ovidiu Puiu.







